ГоловнаОстанні новини2 Листопада, 2016р.
 Версія для друку

м. Хмельницький: рятувальники ознайомилися із основними напрямками реформування системи ДСНС України

Опубліковано: 02.11.2016, 13:05

2 листопада до Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області з робочим візитом прибув заступник начальника управління з нагляду у сфері пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Євген Лінчевський.

Він роз’яснив керівному складу Головного управління та пожежно-рятувальних підрозділів Хмельниччини порядок проведення реформи системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Реформа проходитиме поступово, у три етапи. Наразі триває перший етап – розробка робочою групою нормативно-правової бази з урахуванням досвіду європейських країн, де реформа відбулась успішною. А ключовою складовою змін буде ні в якому разі не скорочення особового складу державних рятувальних підрозділів, а удосконалення системи реагування на надзвичайні ситуації та пожежі шляхом збільшення кількості місцевих пожежних команд, створення добровільних пожежних формувань, покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів ДСНС та підвищення соціальних стандартів вогнеборців”, - зазначив Євген Лінчевський.

Щодо наглядових функцій, то очікується запровадження нового підходу у системі державного нагляду та контролю в сфері пожежної та техногенної безпеки шляхом залучення до цієї роботи страхових компаній з метою зменшення впливу з боку наглядового органу на суб’єкти господарювання.

На завершення заходу Євген Лінчевський відповів на запитання керівного складу підрозділів ГУ ДСНС у Хмельницькій області, що стосувалися процесу реформування системи ДСНС.

IMG_1682.JPGIMG_1679.JPG

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 


   
Останні новини
19 Жовтня17:16 Одеська область: рятувальники нагадали студентам правила безпеки життєдіяльності
19 Жовтня16:43 Львівська область: рятувальники вивчали способи гасіння пожеж і рятування людей у Львівському театрі ляльок
19 Жовтня16:32 Житомирська область: одразу у трьох районах області рятувальники провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Жовтня15:59 У Кропивницькому завершився обласний етап змагань кращих ланок газодимозахисної служби
19 Жовтня15:58 Хмельниччина: рятувальники навчали дошкільнят безпечній поведінці
19 Жовтня15:55 Київська область: рятувальники завітали в гості до школярів
19 Жовтня15:38 Рятувальники Донеччини взяли участь у Ярмарку професій
19 Жовтня15:37 Рятувальники та соціальні працівники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в опалювальний період
19 Жовтня15:32 Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні
19 Жовтня15:28 До пожежно-рятувальних підрозділів Миколаївщини на екскурсії завітали дітлахи
19 Жовтня15:27 Чернівці: працівники Служби порятунку провели інструктаж із підприємцями
19 Жовтня15:25 Рятувальники нагадали мешканцям приватного сектора Кіровоградщини правила безпеки восени
19 Жовтня15:24 Миколаївські рятувальники спілкувалися із старшокласниками про правила пожежної безпеки
19 Жовтня15:20 Миколаївська область: нагадали сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, правила пожежної безпеки в житлі
19 Жовтня15:19 Хмельниччина: рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на небезпечному підприємстві
Останні новини