ГоловнаОстанні новини2 Листопада, 2016р.
 Версія для друку

м. Хмельницький: рятувальники ознайомилися із основними напрямками реформування системи ДСНС України

Опубліковано: 02.11.2016, 13:05

2 листопада до Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області з робочим візитом прибув заступник начальника управління з нагляду у сфері пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Євген Лінчевський.

Він роз’яснив керівному складу Головного управління та пожежно-рятувальних підрозділів Хмельниччини порядок проведення реформи системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Реформа проходитиме поступово, у три етапи. Наразі триває перший етап – розробка робочою групою нормативно-правової бази з урахуванням досвіду європейських країн, де реформа відбулась успішною. А ключовою складовою змін буде ні в якому разі не скорочення особового складу державних рятувальних підрозділів, а удосконалення системи реагування на надзвичайні ситуації та пожежі шляхом збільшення кількості місцевих пожежних команд, створення добровільних пожежних формувань, покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів ДСНС та підвищення соціальних стандартів вогнеборців”, - зазначив Євген Лінчевський.

Щодо наглядових функцій, то очікується запровадження нового підходу у системі державного нагляду та контролю в сфері пожежної та техногенної безпеки шляхом залучення до цієї роботи страхових компаній з метою зменшення впливу з боку наглядового органу на суб’єкти господарювання.

На завершення заходу Євген Лінчевський відповів на запитання керівного складу підрозділів ГУ ДСНС у Хмельницькій області, що стосувалися процесу реформування системи ДСНС.

IMG_1682.JPGIMG_1679.JPG

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 


   
Останні новини
26 Квітня14:09 Чернігівська область: рятувальники проводять профілактично-роз’яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору
26 Квітня13:56 Полтавські рятувальники взяли участь у проведенні Дня цивільного захисту в навчальних закладах
26 Квітня13:51 м. Чернігів: рятувальники вшанували вогнеборців-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
26 Квітня13:11 м. Кропивницький: рятувальники провели для вихованців дитячого садка пізнавальну акцію
26 Квітня12:58 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
26 Квітня12:49 м. Кропивницький: в ефірі телепрограми «Ранкова кава» пенсіонер служби цивільного захисту, ліквідатор аварії на ЧАЕС Андрій Фоменко ділився спогадами
26 Квітня12:43 м. Кропивницький: рятувальники вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
26 Квітня12:13 м. Кривий Ріг: рятувальники прийняли участь у показових заняттях до Дня цивільного захисту
26 Квітня11:55 Волинська область: відбувся брифінг з питань дотримання громадянами заходів безпеки під час травневих свят
26 Квітня11:16 Одеська область: рятувальники провели показові навчання  на базі морського коледжу Чорноморська
26 Квітня11:15 Увага! Попередження про пориви вітру у Києві
26 Квітня10:52 Рятувальники Мобільного рятувального центру провели навчання в столичому метро
26 Квітня10:49 У Тернополі відбулося урочисте відкриття Чемпіонату ДСНС України з поліатлону
26 Квітня10:35 Представниця ДСНС взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Реалізація гендерної політики на сучасному етапі розвитку суспільства: стан, проблеми, перспективи"
26 Квітня10:25 Рятувальники Державного підприємства “Мобільний рятувальний центр ДСНС України” провели спільні пожежно-тактичні навчання з працівниками метрополітену
Останні новини