ГоловнаОстанні новини27 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Рятувальників Кіровоградщини ознайомили із стратегією реформування Держслужби з надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 27.10.2016, 15:24

27 жовтня в Управлінні ДСНС у Кіровоградській області відбулася робоча зустріч Першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького з особовим складом Управління та його структурних підрозділів.

Під час зустрічі Олег Мельчуцький роз’яснив присутнім основні положення реформи системи ДСНС. Зокрема, в результаті перегляду діючої системи нагляду та контролю в сфері пожежної та техногенної безпеки планується, що суб’єкти малого та середнього бізнесу отримають альтернативу плановим перевіркам у вигляді добровільного страхування. Державний нагляд буде здійснюватись на підприємствах підвищеної небезпеки та об’єктах державної форми власності. Щодо змін у функціонуванні пожежної охорони, то планується вдосконалити систему реагування на надзвичайні події та ситуації шляхом розширення мережі місцевих пожежних команд, залучення добровольців до забезпечення пожежної охорони.

“Реформування системи ДСНС відбуватиметься поетапно, розпочнеться вже наступного року і триватиме до 2020 року. Це пов’язане, у першу чергу, з процесом децентралізації влади в Україні та створенням територіальних громад. І вже сьогодні є позитивні зрушення в даному напрямку. Зокрема, поступово покращується матеріально-технічна база підрозділів ДСНС. Також зроблено значний крок щодо створення місцевої пожежної охорони та добровільних пожежних формувань”, - сказав Перший заступник Голови ДСНС.

Також Олег Мельчуцький зазначив, що наразі триває перший етап реформування – розробка робочою групою нормативно-правової бази з урахуванням досвіду тих європейських країн, де ця система ефективно працює. На завершення заходу Перший заступник Голови ДСНС України відповів на запитання особового складу підрозділів Управління ДСНС у Кіровоградській області, що стосувалися основних напрямків реформування Служби.

DSC_0046.JPG34554.JPGDSC_0007.JPG

 

У ДСНС України у Кіровоградській області

 


   
Останні новини
26 Квітня14:11 м. Вінниця: рятувальники провели навчання в ТЦ «Епіцентр» (ВІДЕО)
26 Квітня14:09 Чернігівська область: рятувальники проводять профілактично-роз’яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору
26 Квітня13:56 Полтавські рятувальники взяли участь у проведенні Дня цивільного захисту в навчальних закладах
26 Квітня13:51 м. Чернігів: рятувальники вшанували вогнеборців-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
26 Квітня13:11 м. Кропивницький: рятувальники провели для вихованців дитячого садка пізнавальну акцію
26 Квітня12:58 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
26 Квітня12:49 м. Кропивницький: в ефірі телепрограми «Ранкова кава» пенсіонер служби цивільного захисту, ліквідатор аварії на ЧАЕС Андрій Фоменко ділився спогадами
26 Квітня12:43 м. Кропивницький: рятувальники вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
26 Квітня12:13 м. Кривий Ріг: рятувальники прийняли участь у показових заняттях до Дня цивільного захисту
26 Квітня11:55 Волинська область: відбувся брифінг з питань дотримання громадянами заходів безпеки під час травневих свят
26 Квітня11:16 Одеська область: рятувальники провели показові навчання  на базі морського коледжу Чорноморська
26 Квітня11:15 Увага! Попередження про пориви вітру у Києві
26 Квітня10:52 Рятувальники Мобільного рятувального центру провели навчання в столичому метро
26 Квітня10:49 У Тернополі відбулося урочисте відкриття Чемпіонату ДСНС України з поліатлону
26 Квітня10:35 Представниця ДСНС взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Реалізація гендерної політики на сучасному етапі розвитку суспільства: стан, проблеми, перспективи"
Останні новини