ГоловнаОстанні новини27 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Рятувальників Кіровоградщини ознайомили із стратегією реформування Держслужби з надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 27.10.2016, 15:24

27 жовтня в Управлінні ДСНС у Кіровоградській області відбулася робоча зустріч Першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького з особовим складом Управління та його структурних підрозділів.

Під час зустрічі Олег Мельчуцький роз’яснив присутнім основні положення реформи системи ДСНС. Зокрема, в результаті перегляду діючої системи нагляду та контролю в сфері пожежної та техногенної безпеки планується, що суб’єкти малого та середнього бізнесу отримають альтернативу плановим перевіркам у вигляді добровільного страхування. Державний нагляд буде здійснюватись на підприємствах підвищеної небезпеки та об’єктах державної форми власності. Щодо змін у функціонуванні пожежної охорони, то планується вдосконалити систему реагування на надзвичайні події та ситуації шляхом розширення мережі місцевих пожежних команд, залучення добровольців до забезпечення пожежної охорони.

“Реформування системи ДСНС відбуватиметься поетапно, розпочнеться вже наступного року і триватиме до 2020 року. Це пов’язане, у першу чергу, з процесом децентралізації влади в Україні та створенням територіальних громад. І вже сьогодні є позитивні зрушення в даному напрямку. Зокрема, поступово покращується матеріально-технічна база підрозділів ДСНС. Також зроблено значний крок щодо створення місцевої пожежної охорони та добровільних пожежних формувань”, - сказав Перший заступник Голови ДСНС.

Також Олег Мельчуцький зазначив, що наразі триває перший етап реформування – розробка робочою групою нормативно-правової бази з урахуванням досвіду тих європейських країн, де ця система ефективно працює. На завершення заходу Перший заступник Голови ДСНС України відповів на запитання особового складу підрозділів Управління ДСНС у Кіровоградській області, що стосувалися основних напрямків реформування Служби.

DSC_0046.JPG34554.JPGDSC_0007.JPG

 

У ДСНС України у Кіровоградській області

 


   
Останні новини
19 Жовтня17:16 Одеська область: рятувальники нагадали студентам правила безпеки життєдіяльності
19 Жовтня16:43 Львівська область: рятувальники вивчали способи гасіння пожеж і рятування людей у Львівському театрі ляльок
19 Жовтня16:32 Житомирська область: одразу у трьох районах області рятувальники провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Жовтня15:59 У Кропивницькому завершився обласний етап змагань кращих ланок газодимозахисної служби
19 Жовтня15:58 Хмельниччина: рятувальники навчали дошкільнят безпечній поведінці
19 Жовтня15:55 Київська область: рятувальники завітали в гості до школярів
19 Жовтня15:38 Рятувальники Донеччини взяли участь у Ярмарку професій
19 Жовтня15:37 Рятувальники та соціальні працівники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в опалювальний період
19 Жовтня15:32 Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні
19 Жовтня15:28 До пожежно-рятувальних підрозділів Миколаївщини на екскурсії завітали дітлахи
19 Жовтня15:27 Чернівці: працівники Служби порятунку провели інструктаж із підприємцями
19 Жовтня15:25 Рятувальники нагадали мешканцям приватного сектора Кіровоградщини правила безпеки восени
19 Жовтня15:24 Миколаївські рятувальники спілкувалися із старшокласниками про правила пожежної безпеки
19 Жовтня15:20 Миколаївська область: нагадали сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, правила пожежної безпеки в житлі
19 Жовтня15:19 Хмельниччина: рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на небезпечному підприємстві
Останні новини