ГоловнаОстанні новини25 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Черкаська область: на території КХП «Златодар» в місті Золотоноша запрацювала місцева пожежна команда (ВІДЕО)

Опубліковано: 25.10.2016, 17:54

25 жовтня на території комбінату хлібопродуктів «Златодар» в місті Золотоноша запрацювала місцева пожежна команда. Фактично бойовий пожежний підрозділ повернувся до місця постійної дислокації у гараж колишньої добровільної пожежної дружини цього підприємства.

У заходах з нагоди її відкриття взяли участь начальник Управління ДСНС області Віктор Гвоздь, голова районної державної адміністрації Олександр Лісовий, перший заступник міського голови Олег Масло, селищні голови району, керівники структурних підрозділів РДА міськвиконкому та підприємств району.

Це подія не лише районного, а й обласного значення, оскільки є однією зі складових виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації "Про створення в області місцевих пожежних команд". Мета якого - забезпечення оперативного реагування на ліквідацію пожеж, що виникають у сільській місцевості. Радіус виїзду з місця дислокованих пожежно-рятувальних підрозділів у районних центрах до найбільш віддалених населених пунктів складає в окремих випадках до 60 км і це ускладнює процес ліквідації пожеж. Тож тепер новостворена команда у складі 5 осіб та пожежної автоцистерни увійде до загальнорайонної системи протипожежного захисту, яку вже складають чотири місцеві пожежні команди.

"Процес створення місцевих пожежних команд в області триває вже не один рік. За цей час за підтримки місцевих органів влади вдалось зробити значну роботу. На сьогоднішній день на Черкащині вже активно функціонують 79 таких команд. Сьогодні ми вже можемо говорити про справжню мережу таких підрозділів, якою охоплено усю область і силами яких лише в цьому році було забезпечено реагування на 84 пожежі", - підкреслив начальник Управління ДСНС в області.

Новостворений пожежний підрозділ від Управління ДСНС, а також представників органів влади отримав комплекти бойового одягу, пожежних рукавів, а також побутової техніки для створення належних побутових умов.

IMG_6368.jpgIMG_6389.jpg

IMG_6352.jpg

У ДСНС України у Черкаській області   
Останні новини
19 Жовтня17:16 Одеська область: рятувальники нагадали студентам правила безпеки життєдіяльності
19 Жовтня16:43 Львівська область: рятувальники вивчали способи гасіння пожеж і рятування людей у Львівському театрі ляльок
19 Жовтня16:32 Житомирська область: одразу у трьох районах області рятувальники провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Жовтня15:59 У Кропивницькому завершився обласний етап змагань кращих ланок газодимозахисної служби
19 Жовтня15:58 Хмельниччина: рятувальники навчали дошкільнят безпечній поведінці
19 Жовтня15:55 Київська область: рятувальники завітали в гості до школярів
19 Жовтня15:38 Рятувальники Донеччини взяли участь у Ярмарку професій
19 Жовтня15:37 Рятувальники та соціальні працівники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в опалювальний період
19 Жовтня15:32 Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні
19 Жовтня15:28 До пожежно-рятувальних підрозділів Миколаївщини на екскурсії завітали дітлахи
19 Жовтня15:27 Чернівці: працівники Служби порятунку провели інструктаж із підприємцями
19 Жовтня15:25 Рятувальники нагадали мешканцям приватного сектора Кіровоградщини правила безпеки восени
19 Жовтня15:24 Миколаївські рятувальники спілкувалися із старшокласниками про правила пожежної безпеки
19 Жовтня15:20 Миколаївська область: нагадали сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, правила пожежної безпеки в житлі
19 Жовтня15:19 Хмельниччина: рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на небезпечному підприємстві
Останні новини