ГоловнаОстанні новини25 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Черкаська область: на території КХП «Златодар» в місті Золотоноша запрацювала місцева пожежна команда (ВІДЕО)

Опубліковано: 25.10.2016, 17:54

25 жовтня на території комбінату хлібопродуктів «Златодар» в місті Золотоноша запрацювала місцева пожежна команда. Фактично бойовий пожежний підрозділ повернувся до місця постійної дислокації у гараж колишньої добровільної пожежної дружини цього підприємства.

У заходах з нагоди її відкриття взяли участь начальник Управління ДСНС області Віктор Гвоздь, голова районної державної адміністрації Олександр Лісовий, перший заступник міського голови Олег Масло, селищні голови району, керівники структурних підрозділів РДА міськвиконкому та підприємств району.

Це подія не лише районного, а й обласного значення, оскільки є однією зі складових виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації "Про створення в області місцевих пожежних команд". Мета якого - забезпечення оперативного реагування на ліквідацію пожеж, що виникають у сільській місцевості. Радіус виїзду з місця дислокованих пожежно-рятувальних підрозділів у районних центрах до найбільш віддалених населених пунктів складає в окремих випадках до 60 км і це ускладнює процес ліквідації пожеж. Тож тепер новостворена команда у складі 5 осіб та пожежної автоцистерни увійде до загальнорайонної системи протипожежного захисту, яку вже складають чотири місцеві пожежні команди.

"Процес створення місцевих пожежних команд в області триває вже не один рік. За цей час за підтримки місцевих органів влади вдалось зробити значну роботу. На сьогоднішній день на Черкащині вже активно функціонують 79 таких команд. Сьогодні ми вже можемо говорити про справжню мережу таких підрозділів, якою охоплено усю область і силами яких лише в цьому році було забезпечено реагування на 84 пожежі", - підкреслив начальник Управління ДСНС в області.

Новостворений пожежний підрозділ від Управління ДСНС, а також представників органів влади отримав комплекти бойового одягу, пожежних рукавів, а також побутової техніки для створення належних побутових умов.

IMG_6368.jpgIMG_6389.jpg

IMG_6352.jpg

У ДСНС України у Черкаській області   
Останні новини
26 Квітня14:11 м. Вінниця: рятувальники провели навчання в ТЦ «Епіцентр» (ВІДЕО)
26 Квітня14:09 Чернігівська область: рятувальники проводять профілактично-роз’яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору
26 Квітня13:56 Полтавські рятувальники взяли участь у проведенні Дня цивільного захисту в навчальних закладах
26 Квітня13:51 м. Чернігів: рятувальники вшанували вогнеборців-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
26 Квітня13:11 м. Кропивницький: рятувальники провели для вихованців дитячого садка пізнавальну акцію
26 Квітня12:58 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
26 Квітня12:49 м. Кропивницький: в ефірі телепрограми «Ранкова кава» пенсіонер служби цивільного захисту, ліквідатор аварії на ЧАЕС Андрій Фоменко ділився спогадами
26 Квітня12:43 м. Кропивницький: рятувальники вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
26 Квітня12:13 м. Кривий Ріг: рятувальники прийняли участь у показових заняттях до Дня цивільного захисту
26 Квітня11:55 Волинська область: відбувся брифінг з питань дотримання громадянами заходів безпеки під час травневих свят
26 Квітня11:16 Одеська область: рятувальники провели показові навчання  на базі морського коледжу Чорноморська
26 Квітня11:15 Увага! Попередження про пориви вітру у Києві
26 Квітня10:52 Рятувальники Мобільного рятувального центру провели навчання в столичому метро
26 Квітня10:49 У Тернополі відбулося урочисте відкриття Чемпіонату ДСНС України з поліатлону
26 Квітня10:35 Представниця ДСНС взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Реалізація гендерної політики на сучасному етапі розвитку суспільства: стан, проблеми, перспективи"
Останні новини