ГоловнаОстанні новини25 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Дніпропетровські рятувальники спільно із міською владою реалізують Пілотний проект щодо створення місцевих пожежних команд та розвитку руху добровільних пожежних

Опубліковано: 25.10.2016, 16:31

25 жовтня в інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбувся брифінг на тему: «У місті Дніпро реалізується Пілотний проект щодо створення пожежних команд. Статистика та профілактика пожеж у житловому секторі».

Участь у брифінгу взяли виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило, начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач та заступник начальника управління - начальник відділу пожежної безпеки управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Сергій Кондратинський.

Зокрема, Андрій Кульбач поінформував представників ЗМІ про основні напрямки реформування системи ДСНС.

«З метою вдосконалення системи реагування на пожежі та надзвичайні ситуації в державі формуватиметься розвинута мережа місцевої пожежної охорони, що підсилюватиметься саме добровольцями-вогнеборцями», - зазначив начальник ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Він зауважив, що наразі у Дніпрі існує проблема щодо недостатньої кількості пожежних депо, саме тому спільно з місцевими органами влади вже налагоджено процес щодо вирішення цього питання. Перші депо в регіоні будуть створені вже в поточному році (листопаді, грудні) в Солонянському та Дніпровському районах. Загалом, у Дніпрі планується створення трьох комунальних підрозділів (депо), які будуть фінансуватися з місцевого бюджету. У цих депо працюватимуть вогнеборці, які підсилюватимуться добровольцями.

На брифінгу також було зазначено, що з настанням осінньо-зимового періоду на Дніпропетровщині щорічно зростає кількість пожеж, а також випадків травмування та загибелі людей на них. Переважна більшість цих надзвичайних подій припадає саме на житловий сектор, саме тому рятувальники посилили профілактичну роботу з громадянами аби навчити їх правилам пожежної безпеки та зменшити кількість трагічних випадків.

 DSC_1619 - копия.JPG

ГУ ДСНС України  у Дніпропетровській області

 


   
Останні новини
19 Жовтня17:16 Одеська область: рятувальники нагадали студентам правила безпеки життєдіяльності
19 Жовтня16:43 Львівська область: рятувальники вивчали способи гасіння пожеж і рятування людей у Львівському театрі ляльок
19 Жовтня16:32 Житомирська область: одразу у трьох районах області рятувальники провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Жовтня15:59 У Кропивницькому завершився обласний етап змагань кращих ланок газодимозахисної служби
19 Жовтня15:58 Хмельниччина: рятувальники навчали дошкільнят безпечній поведінці
19 Жовтня15:55 Київська область: рятувальники завітали в гості до школярів
19 Жовтня15:38 Рятувальники Донеччини взяли участь у Ярмарку професій
19 Жовтня15:37 Рятувальники та соціальні працівники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в опалювальний період
19 Жовтня15:32 Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні
19 Жовтня15:28 До пожежно-рятувальних підрозділів Миколаївщини на екскурсії завітали дітлахи
19 Жовтня15:27 Чернівці: працівники Служби порятунку провели інструктаж із підприємцями
19 Жовтня15:25 Рятувальники нагадали мешканцям приватного сектора Кіровоградщини правила безпеки восени
19 Жовтня15:24 Миколаївські рятувальники спілкувалися із старшокласниками про правила пожежної безпеки
19 Жовтня15:20 Миколаївська область: нагадали сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, правила пожежної безпеки в житлі
19 Жовтня15:19 Хмельниччина: рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на небезпечному підприємстві
Останні новини