ГоловнаОстанні новини25 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Дніпропетровські рятувальники спільно із міською владою реалізують Пілотний проект щодо створення місцевих пожежних команд та розвитку руху добровільних пожежних

Опубліковано: 25.10.2016, 16:31

25 жовтня в інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбувся брифінг на тему: «У місті Дніпро реалізується Пілотний проект щодо створення пожежних команд. Статистика та профілактика пожеж у житловому секторі».

Участь у брифінгу взяли виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило, начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач та заступник начальника управління - начальник відділу пожежної безпеки управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Сергій Кондратинський.

Зокрема, Андрій Кульбач поінформував представників ЗМІ про основні напрямки реформування системи ДСНС.

«З метою вдосконалення системи реагування на пожежі та надзвичайні ситуації в державі формуватиметься розвинута мережа місцевої пожежної охорони, що підсилюватиметься саме добровольцями-вогнеборцями», - зазначив начальник ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Він зауважив, що наразі у Дніпрі існує проблема щодо недостатньої кількості пожежних депо, саме тому спільно з місцевими органами влади вже налагоджено процес щодо вирішення цього питання. Перші депо в регіоні будуть створені вже в поточному році (листопаді, грудні) в Солонянському та Дніпровському районах. Загалом, у Дніпрі планується створення трьох комунальних підрозділів (депо), які будуть фінансуватися з місцевого бюджету. У цих депо працюватимуть вогнеборці, які підсилюватимуться добровольцями.

На брифінгу також було зазначено, що з настанням осінньо-зимового періоду на Дніпропетровщині щорічно зростає кількість пожеж, а також випадків травмування та загибелі людей на них. Переважна більшість цих надзвичайних подій припадає саме на житловий сектор, саме тому рятувальники посилили профілактичну роботу з громадянами аби навчити їх правилам пожежної безпеки та зменшити кількість трагічних випадків.

 DSC_1619 - копия.JPG

ГУ ДСНС України  у Дніпропетровській області

 


   
Останні новини
26 Квітня14:11 м. Вінниця: рятувальники провели навчання в ТЦ «Епіцентр» (ВІДЕО)
26 Квітня14:09 Чернігівська область: рятувальники проводять профілактично-роз’яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору
26 Квітня13:56 Полтавські рятувальники взяли участь у проведенні Дня цивільного захисту в навчальних закладах
26 Квітня13:51 м. Чернігів: рятувальники вшанували вогнеборців-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
26 Квітня13:11 м. Кропивницький: рятувальники провели для вихованців дитячого садка пізнавальну акцію
26 Квітня12:58 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
26 Квітня12:49 м. Кропивницький: в ефірі телепрограми «Ранкова кава» пенсіонер служби цивільного захисту, ліквідатор аварії на ЧАЕС Андрій Фоменко ділився спогадами
26 Квітня12:43 м. Кропивницький: рятувальники вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
26 Квітня12:13 м. Кривий Ріг: рятувальники прийняли участь у показових заняттях до Дня цивільного захисту
26 Квітня11:55 Волинська область: відбувся брифінг з питань дотримання громадянами заходів безпеки під час травневих свят
26 Квітня11:16 Одеська область: рятувальники провели показові навчання  на базі морського коледжу Чорноморська
26 Квітня11:15 Увага! Попередження про пориви вітру у Києві
26 Квітня10:52 Рятувальники Мобільного рятувального центру провели навчання в столичому метро
26 Квітня10:49 У Тернополі відбулося урочисте відкриття Чемпіонату ДСНС України з поліатлону
26 Квітня10:35 Представниця ДСНС взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Реалізація гендерної політики на сучасному етапі розвитку суспільства: стан, проблеми, перспективи"
Останні новини