ГоловнаОстанні новини20 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Рятувальникам Херсонщини презентували програму реформування Служби ДСНС України

Опубліковано: 20.10.2016, 18:57

20 жовтня у Головному управлінні ДСНС України у Херсонській області перед керівним складом апарату, міських і районних підрозділів виступив Директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Володимир Демчук, який чітко та доступно розповів про те, чому назріла реформа Служби і як вона проходитиме.

«У цьому році розпочався процес реформування служби ДСНС. Про скорочення наших працівників мова не йде. Тому всі огани управління і підрозділи залишаться продовжуючи виконувати свої функції. Змінюватиметься зміст роботи, який буде направлений на запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж та інших надзвичайних подій. Стосовно грошового забезпечення, то вже у наступному році планується процес підвищення заробітної платні», - підкреслив Володимир Вікторович.

Реформування проходитиме у декілька етапів упродовж пяти років. Буде запроваджено новий підхід у системі державного нагляду та контролю у сфері пожежної та техногенної безпеки. Вдосконалюватиметься система реагування на надзвичайні ситуації та пожежі, підвищуватиметься матеріально-технічне забезпечення підрозділів ДСНС України. Задля своєчасного гасіння пожеж у сільській місцевості передбачається відтворення місцевої пожежної охорони після створення територіальних громад з подальшим залученням до процесу пожежогасіння добровільних протипожежних формувань. Також передбачена зміна системи органів управління на регіональному та державному рівнях, що дасть змогу сформувати ефективні підрозділи, які здатні виконувати широкий комплекс аварійно-рятувальних робіт з чітким розподілом повноважень.

«Загалом за основу реформи взято досвід передових європейських держав. Над цим процесом сьогодні працює багато людей, і до його удосконалення може долучитись кожна відповідальна та професійна людина. Якщо поступово робити кроки вперед, то обовязково почнуться зміни на краще», - на завершення додав Володимир Демчук. Також він подякував усім за увагу, і наголовив на тому, щоб отриману інформацію керівники підрозділів донесли до свого особового складу у місцях дислокації.

DSCN4625.JPG       DSCN4612.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Херсонській області     


   
Останні новини
19 Жовтня17:16 Одеська область: рятувальники нагадали студентам правила безпеки життєдіяльності
19 Жовтня16:43 Львівська область: рятувальники вивчали способи гасіння пожеж і рятування людей у Львівському театрі ляльок
19 Жовтня16:32 Житомирська область: одразу у трьох районах області рятувальники провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Жовтня15:59 У Кропивницькому завершився обласний етап змагань кращих ланок газодимозахисної служби
19 Жовтня15:58 Хмельниччина: рятувальники навчали дошкільнят безпечній поведінці
19 Жовтня15:55 Київська область: рятувальники завітали в гості до школярів
19 Жовтня15:38 Рятувальники Донеччини взяли участь у Ярмарку професій
19 Жовтня15:37 Рятувальники та соціальні працівники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в опалювальний період
19 Жовтня15:32 Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні
19 Жовтня15:28 До пожежно-рятувальних підрозділів Миколаївщини на екскурсії завітали дітлахи
19 Жовтня15:27 Чернівці: працівники Служби порятунку провели інструктаж із підприємцями
19 Жовтня15:25 Рятувальники нагадали мешканцям приватного сектора Кіровоградщини правила безпеки восени
19 Жовтня15:24 Миколаївські рятувальники спілкувалися із старшокласниками про правила пожежної безпеки
19 Жовтня15:20 Миколаївська область: нагадали сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, правила пожежної безпеки в житлі
19 Жовтня15:19 Хмельниччина: рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на небезпечному підприємстві
Останні новини