ГоловнаОстанні новини20 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Рятувальникам Херсонщини презентували програму реформування Служби ДСНС України

Опубліковано: 20.10.2016, 18:57

20 жовтня у Головному управлінні ДСНС України у Херсонській області перед керівним складом апарату, міських і районних підрозділів виступив Директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Володимир Демчук, який чітко та доступно розповів про те, чому назріла реформа Служби і як вона проходитиме.

«У цьому році розпочався процес реформування служби ДСНС. Про скорочення наших працівників мова не йде. Тому всі огани управління і підрозділи залишаться продовжуючи виконувати свої функції. Змінюватиметься зміст роботи, який буде направлений на запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж та інших надзвичайних подій. Стосовно грошового забезпечення, то вже у наступному році планується процес підвищення заробітної платні», - підкреслив Володимир Вікторович.

Реформування проходитиме у декілька етапів упродовж пяти років. Буде запроваджено новий підхід у системі державного нагляду та контролю у сфері пожежної та техногенної безпеки. Вдосконалюватиметься система реагування на надзвичайні ситуації та пожежі, підвищуватиметься матеріально-технічне забезпечення підрозділів ДСНС України. Задля своєчасного гасіння пожеж у сільській місцевості передбачається відтворення місцевої пожежної охорони після створення територіальних громад з подальшим залученням до процесу пожежогасіння добровільних протипожежних формувань. Також передбачена зміна системи органів управління на регіональному та державному рівнях, що дасть змогу сформувати ефективні підрозділи, які здатні виконувати широкий комплекс аварійно-рятувальних робіт з чітким розподілом повноважень.

«Загалом за основу реформи взято досвід передових європейських держав. Над цим процесом сьогодні працює багато людей, і до його удосконалення може долучитись кожна відповідальна та професійна людина. Якщо поступово робити кроки вперед, то обовязково почнуться зміни на краще», - на завершення додав Володимир Демчук. Також він подякував усім за увагу, і наголовив на тому, щоб отриману інформацію керівники підрозділів донесли до свого особового складу у місцях дислокації.

DSCN4625.JPG       DSCN4612.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Херсонській області     


   
Останні новини
15 Липня17:12 Закарпатська область: вогнеборці отримали від чеських колег 12 пожежних касок
15 Липня12:50 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
15 Липня12:32 Хмельницька область: рятувальники ДСНС активно патрулюють лісові масиви і водойми
15 Липня09:19 У Миколаївській області рятувальники, правоохоронці та співробітники національного природного парку провели рейд по лісовій зоні
15 Липня08:00 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
15 Липня08:00 Україна та Airbus helicopters підписали Угоду про постачання 55 гелікоптерів для потреб ДСНС, Національної поліції, Нацгвардії та Прикордонної служби (ВІДЕО)
15 Липня08:00 Рятувальники попереджають: з початку року вода забрала життя близько 600 людей
15 Липня08:00 Фахівці ДСНС дбають про безпеку дітей під час літніх канікул
15 Липня07:50 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
14 Липня17:43 м. Суми: діти освоїли професію рятувальника у рамках національного проекту «Місто професій»
14 Липня15:23 Одеська область: рятувальники спільно з органами влади здійснюють рейди в місцях збирання врожаю
14 Липня11:47 м. Одеса: в Українському дитячому центрі “Молода Гвардія” працює пожежно-технічна виставка
14 Липня10:55 м. Херсон: у таборі «Юнга» діти проявили творчість у конкурсі малюнків на протипожежну тематику
14 Липня10:46 УВАГА! Попередження про грози, сильні дощі, град та шквали в Україні
14 Липня10:20 На Хмельниччині вогнеборці навчали вихованців і персонал літнього табору виживати у разі пожежі
Останні новини