ГоловнаОстанні новини20 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Черкаські рятувальники ознайомилися зі Стратегією реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 20.10.2016, 18:11

20 жовтня Черкащину із робочим візитом відвідав радник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Григорій Борисович Марченко.

Планом поїздки передбачалась зустріч із особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів області та апарату Управління, огляд матеріально-технічної бази аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а також Черкаського міськрайонного відділу Управління.

У ході зустрічі із рятувальниками Григорій Борисович озвучив актуальні питання стратегії реформування системи ДСНС України. Зокрема, він наголосив: «Реформування необхідно розглядати не лише, як зміну системи органів управління, що дозволить сформувати ефективні підрозділи Служби, а й як частину реалізації іншої реформи, яка відбувається в Україні - децентралізації, положення якої передбачають обов’язкове створення в територіальних громадах пожежних підрозділів», що, за його словами, дозволить зменшити час прибуття на місце надзвичайної події фахівців й дасть змогу підвищити загальну ефективність дій всіх підрозділів Служби.

Відповідаючи на запитання рятувальників, Григорій Марченко особливо підкреслив, що «реформування ДСНС скорочення особового складу та ліквідацію підрозділів не передбачає, натомість, для фахівців Служби очікується суттєве покращення соціальних стандартів».

Виконуючи доручення Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, генерал-майора служби цивільного захисту Миколи Чечоткіна, за сумлінне виконання службових обов‘язків та високий професіоналізм при проведенні комплексу заходів, спрямованих на безпечне святкування поломниками – хасидами Нового року Рош-Га-Шана у місті Умань, радник Голови вручив трьом рятувальникам: прапорщику служби цивільного захисту Павлу Бірюкову, старшому прапорщику служби цивільного захисту Миколі Марієнку та капітану служби цивільного захисту Дмитру Мокієнку нагрудний знак «За відвагу в надзвичайній ситуації» .

Велика група рятувальників Управління ДСНС України у Черкаській області, які під час виконання службових обов’язків продемонстрували відданість присязі, високий професіоналізм та майстерність, водночас, були заохочені Грамотами Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Черкаської обласної ради.

Цього ж дня Григорій Марченко відвідав два найбільших підрозділи Управління: аварійно-рятувальний загін спеціального призначення та Черкаський міськрайонний відділ. Під час свого візиту радник Голови Служби поспілкувався із особовим складом, оглянув матеріально-технічну базу підрозділів та перевірив їх готовність до роботи в умовах осінньо-зимового періоду.

По завершенню, підсумовуючи робочу поїздку, Григорій Марченко висловив упевненість, що Управління ДСНС України у Черкаській області і надалі буде гідно виконувати в регіоні завдання за призначенням.

IMG_5926.jpgIMG_5928.jpg

 

У ДСНС України у Черкаській області

 


   
Останні новини
24 Січня09:41 Дніпропетровська область: рятувальники допомогли самотнім людям похилого віку розчистити подвір’я від снігових заметів
24 Січня09:16 Рік тому пішов із життя видатний державний діяч, заслужений працівник цивільного захисту України Марченко Григорій Борисович
24 Січня07:40 Увага! Попередження про лавинну небезпеку
24 Січня07:36 З початку 2018 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже понад 5 700 вибухонебезпечних предметів
24 Січня07:35 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
23 Січня16:53 Жителі Кіровоградщини пригадали правила безпечної поведінки
23 Січня15:33 На Житомирщині працюють 120 пунктів обігріву
23 Січня15:25 На Волині рятувальники застерігають рибалок
23 Січня15:21 Луганська область: рятувальники навчають правилам пожежної безпеки
23 Січня15:19 Вогнеборці Дніпропетровщини провели профілактичні бесіди
23 Січня15:17 Рятувальники Закарпаття навчали пожежній безпеці
23 Січня10:29 На Черкащині працюють 137 пунктів обігріву
23 Січня09:06 Рятувальники Донеччини нагадали громадянам правила безпечної поведінки
23 Січня09:01 Рятувальники інформують мешканців Миколаївщині щодо правил безпеки на льоду
23 Січня08:58 Кіровоградські рятувальники застерегли громадян від необачної поведінки на водоймах та у побуті
Останні новини