ГоловнаОстанні новини20 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Черкаські рятувальники ознайомилися зі Стратегією реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 20.10.2016, 18:11

20 жовтня Черкащину із робочим візитом відвідав радник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Григорій Борисович Марченко.

Планом поїздки передбачалась зустріч із особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів області та апарату Управління, огляд матеріально-технічної бази аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а також Черкаського міськрайонного відділу Управління.

У ході зустрічі із рятувальниками Григорій Борисович озвучив актуальні питання стратегії реформування системи ДСНС України. Зокрема, він наголосив: «Реформування необхідно розглядати не лише, як зміну системи органів управління, що дозволить сформувати ефективні підрозділи Служби, а й як частину реалізації іншої реформи, яка відбувається в Україні - децентралізації, положення якої передбачають обов’язкове створення в територіальних громадах пожежних підрозділів», що, за його словами, дозволить зменшити час прибуття на місце надзвичайної події фахівців й дасть змогу підвищити загальну ефективність дій всіх підрозділів Служби.

Відповідаючи на запитання рятувальників, Григорій Марченко особливо підкреслив, що «реформування ДСНС скорочення особового складу та ліквідацію підрозділів не передбачає, натомість, для фахівців Служби очікується суттєве покращення соціальних стандартів».

Виконуючи доручення Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, генерал-майора служби цивільного захисту Миколи Чечоткіна, за сумлінне виконання службових обов‘язків та високий професіоналізм при проведенні комплексу заходів, спрямованих на безпечне святкування поломниками – хасидами Нового року Рош-Га-Шана у місті Умань, радник Голови вручив трьом рятувальникам: прапорщику служби цивільного захисту Павлу Бірюкову, старшому прапорщику служби цивільного захисту Миколі Марієнку та капітану служби цивільного захисту Дмитру Мокієнку нагрудний знак «За відвагу в надзвичайній ситуації» .

Велика група рятувальників Управління ДСНС України у Черкаській області, які під час виконання службових обов’язків продемонстрували відданість присязі, високий професіоналізм та майстерність, водночас, були заохочені Грамотами Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Черкаської обласної ради.

Цього ж дня Григорій Марченко відвідав два найбільших підрозділи Управління: аварійно-рятувальний загін спеціального призначення та Черкаський міськрайонний відділ. Під час свого візиту радник Голови Служби поспілкувався із особовим складом, оглянув матеріально-технічну базу підрозділів та перевірив їх готовність до роботи в умовах осінньо-зимового періоду.

По завершенню, підсумовуючи робочу поїздку, Григорій Марченко висловив упевненість, що Управління ДСНС України у Черкаській області і надалі буде гідно виконувати в регіоні завдання за призначенням.

IMG_5926.jpgIMG_5928.jpg

 

У ДСНС України у Черкаській області

 


   
Останні новини
26 Квітня14:09 Чернігівська область: рятувальники проводять профілактично-роз’яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору
26 Квітня13:56 Полтавські рятувальники взяли участь у проведенні Дня цивільного захисту в навчальних закладах
26 Квітня13:51 м. Чернігів: рятувальники вшанували вогнеборців-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
26 Квітня13:11 м. Кропивницький: рятувальники провели для вихованців дитячого садка пізнавальну акцію
26 Квітня12:58 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
26 Квітня12:49 м. Кропивницький: в ефірі телепрограми «Ранкова кава» пенсіонер служби цивільного захисту, ліквідатор аварії на ЧАЕС Андрій Фоменко ділився спогадами
26 Квітня12:43 м. Кропивницький: рятувальники вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
26 Квітня12:13 м. Кривий Ріг: рятувальники прийняли участь у показових заняттях до Дня цивільного захисту
26 Квітня11:55 Волинська область: відбувся брифінг з питань дотримання громадянами заходів безпеки під час травневих свят
26 Квітня11:16 Одеська область: рятувальники провели показові навчання  на базі морського коледжу Чорноморська
26 Квітня11:15 Увага! Попередження про пориви вітру у Києві
26 Квітня10:52 Рятувальники Мобільного рятувального центру провели навчання в столичому метро
26 Квітня10:49 У Тернополі відбулося урочисте відкриття Чемпіонату ДСНС України з поліатлону
26 Квітня10:35 Представниця ДСНС взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Реалізація гендерної політики на сучасному етапі розвитку суспільства: стан, проблеми, перспективи"
26 Квітня10:25 Рятувальники Державного підприємства “Мобільний рятувальний центр ДСНС України” провели спільні пожежно-тактичні навчання з працівниками метрополітену
Останні новини