ГоловнаОстанні новини20 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Черкаські рятувальники ознайомилися зі Стратегією реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 20.10.2016, 18:11

20 жовтня Черкащину із робочим візитом відвідав радник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Григорій Борисович Марченко.

Планом поїздки передбачалась зустріч із особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів області та апарату Управління, огляд матеріально-технічної бази аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а також Черкаського міськрайонного відділу Управління.

У ході зустрічі із рятувальниками Григорій Борисович озвучив актуальні питання стратегії реформування системи ДСНС України. Зокрема, він наголосив: «Реформування необхідно розглядати не лише, як зміну системи органів управління, що дозволить сформувати ефективні підрозділи Служби, а й як частину реалізації іншої реформи, яка відбувається в Україні - децентралізації, положення якої передбачають обов’язкове створення в територіальних громадах пожежних підрозділів», що, за його словами, дозволить зменшити час прибуття на місце надзвичайної події фахівців й дасть змогу підвищити загальну ефективність дій всіх підрозділів Служби.

Відповідаючи на запитання рятувальників, Григорій Марченко особливо підкреслив, що «реформування ДСНС скорочення особового складу та ліквідацію підрозділів не передбачає, натомість, для фахівців Служби очікується суттєве покращення соціальних стандартів».

Виконуючи доручення Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, генерал-майора служби цивільного захисту Миколи Чечоткіна, за сумлінне виконання службових обов‘язків та високий професіоналізм при проведенні комплексу заходів, спрямованих на безпечне святкування поломниками – хасидами Нового року Рош-Га-Шана у місті Умань, радник Голови вручив трьом рятувальникам: прапорщику служби цивільного захисту Павлу Бірюкову, старшому прапорщику служби цивільного захисту Миколі Марієнку та капітану служби цивільного захисту Дмитру Мокієнку нагрудний знак «За відвагу в надзвичайній ситуації» .

Велика група рятувальників Управління ДСНС України у Черкаській області, які під час виконання службових обов’язків продемонстрували відданість присязі, високий професіоналізм та майстерність, водночас, були заохочені Грамотами Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Черкаської обласної ради.

Цього ж дня Григорій Марченко відвідав два найбільших підрозділи Управління: аварійно-рятувальний загін спеціального призначення та Черкаський міськрайонний відділ. Під час свого візиту радник Голови Служби поспілкувався із особовим складом, оглянув матеріально-технічну базу підрозділів та перевірив їх готовність до роботи в умовах осінньо-зимового періоду.

По завершенню, підсумовуючи робочу поїздку, Григорій Марченко висловив упевненість, що Управління ДСНС України у Черкаській області і надалі буде гідно виконувати в регіоні завдання за призначенням.

IMG_5926.jpgIMG_5928.jpg

 

У ДСНС України у Черкаській області

 


   
Останні новини
15 Липня17:12 Закарпатська область: вогнеборці отримали від чеських колег 12 пожежних касок
15 Липня12:50 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
15 Липня12:32 Хмельницька область: рятувальники ДСНС активно патрулюють лісові масиви і водойми
15 Липня09:19 У Миколаївській області рятувальники, правоохоронці та співробітники національного природного парку провели рейд по лісовій зоні
15 Липня08:00 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
15 Липня08:00 Україна та Airbus helicopters підписали Угоду про постачання 55 гелікоптерів для потреб ДСНС, Національної поліції, Нацгвардії та Прикордонної служби (ВІДЕО)
15 Липня08:00 Рятувальники попереджають: з початку року вода забрала життя близько 600 людей
15 Липня08:00 Фахівці ДСНС дбають про безпеку дітей під час літніх канікул
15 Липня07:50 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
14 Липня17:43 м. Суми: діти освоїли професію рятувальника у рамках національного проекту «Місто професій»
14 Липня15:23 Одеська область: рятувальники спільно з органами влади здійснюють рейди в місцях збирання врожаю
14 Липня11:47 м. Одеса: в Українському дитячому центрі “Молода Гвардія” працює пожежно-технічна виставка
14 Липня10:55 м. Херсон: у таборі «Юнга» діти проявили творчість у конкурсі малюнків на протипожежну тематику
14 Липня10:46 УВАГА! Попередження про грози, сильні дощі, град та шквали в Україні
14 Липня10:20 На Хмельниччині вогнеборці навчали вихованців і персонал літнього табору виживати у разі пожежі
Останні новини