ГоловнаОстанні новини20 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Черкаські рятувальники ознайомилися зі Стратегією реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 20.10.2016, 18:11

20 жовтня Черкащину із робочим візитом відвідав радник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Григорій Борисович Марченко.

Планом поїздки передбачалась зустріч із особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів області та апарату Управління, огляд матеріально-технічної бази аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а також Черкаського міськрайонного відділу Управління.

У ході зустрічі із рятувальниками Григорій Борисович озвучив актуальні питання стратегії реформування системи ДСНС України. Зокрема, він наголосив: «Реформування необхідно розглядати не лише, як зміну системи органів управління, що дозволить сформувати ефективні підрозділи Служби, а й як частину реалізації іншої реформи, яка відбувається в Україні - децентралізації, положення якої передбачають обов’язкове створення в територіальних громадах пожежних підрозділів», що, за його словами, дозволить зменшити час прибуття на місце надзвичайної події фахівців й дасть змогу підвищити загальну ефективність дій всіх підрозділів Служби.

Відповідаючи на запитання рятувальників, Григорій Марченко особливо підкреслив, що «реформування ДСНС скорочення особового складу та ліквідацію підрозділів не передбачає, натомість, для фахівців Служби очікується суттєве покращення соціальних стандартів».

Виконуючи доручення Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, генерал-майора служби цивільного захисту Миколи Чечоткіна, за сумлінне виконання службових обов‘язків та високий професіоналізм при проведенні комплексу заходів, спрямованих на безпечне святкування поломниками – хасидами Нового року Рош-Га-Шана у місті Умань, радник Голови вручив трьом рятувальникам: прапорщику служби цивільного захисту Павлу Бірюкову, старшому прапорщику служби цивільного захисту Миколі Марієнку та капітану служби цивільного захисту Дмитру Мокієнку нагрудний знак «За відвагу в надзвичайній ситуації» .

Велика група рятувальників Управління ДСНС України у Черкаській області, які під час виконання службових обов’язків продемонстрували відданість присязі, високий професіоналізм та майстерність, водночас, були заохочені Грамотами Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Черкаської обласної ради.

Цього ж дня Григорій Марченко відвідав два найбільших підрозділи Управління: аварійно-рятувальний загін спеціального призначення та Черкаський міськрайонний відділ. Під час свого візиту радник Голови Служби поспілкувався із особовим складом, оглянув матеріально-технічну базу підрозділів та перевірив їх готовність до роботи в умовах осінньо-зимового періоду.

По завершенню, підсумовуючи робочу поїздку, Григорій Марченко висловив упевненість, що Управління ДСНС України у Черкаській області і надалі буде гідно виконувати в регіоні завдання за призначенням.

IMG_5926.jpgIMG_5928.jpg

 

У ДСНС України у Черкаській області

 


   
Останні новини
19 Жовтня17:16 Одеська область: рятувальники нагадали студентам правила безпеки життєдіяльності
19 Жовтня16:43 Львівська область: рятувальники вивчали способи гасіння пожеж і рятування людей у Львівському театрі ляльок
19 Жовтня16:32 Житомирська область: одразу у трьох районах області рятувальники провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Жовтня15:59 У Кропивницькому завершився обласний етап змагань кращих ланок газодимозахисної служби
19 Жовтня15:58 Хмельниччина: рятувальники навчали дошкільнят безпечній поведінці
19 Жовтня15:55 Київська область: рятувальники завітали в гості до школярів
19 Жовтня15:38 Рятувальники Донеччини взяли участь у Ярмарку професій
19 Жовтня15:37 Рятувальники та соціальні працівники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в опалювальний період
19 Жовтня15:32 Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні
19 Жовтня15:28 До пожежно-рятувальних підрозділів Миколаївщини на екскурсії завітали дітлахи
19 Жовтня15:27 Чернівці: працівники Служби порятунку провели інструктаж із підприємцями
19 Жовтня15:25 Рятувальники нагадали мешканцям приватного сектора Кіровоградщини правила безпеки восени
19 Жовтня15:24 Миколаївські рятувальники спілкувалися із старшокласниками про правила пожежної безпеки
19 Жовтня15:20 Миколаївська область: нагадали сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, правила пожежної безпеки в житлі
19 Жовтня15:19 Хмельниччина: рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на небезпечному підприємстві
Останні новини