ГоловнаОстанні новини20 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Рятувальники Полтавського гарнізону ДСНС ознайомились з основними напрямками реформування Служби порятунку

Опубліковано: 20.10.2016, 13:10

20 жовтня в приміщенні Головного управління ДСНС України у Полтавській області відбулася робоча зустріч Директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Михайла Маюрова з особовим складом Головного управління та підпорядкованих підрозділів, представниками об’єднаних територіальних громад, Полтавської обласної державної адміністрації.

«Ліквідація чи скорочення пожежно-рятувальних підрозділів не планується, зміниться зміст роботи, покращиться матеріально-технічне забезпечення та умови оплати праці. Так, минулого року було придбано 46 одиниць пожежної та спеціальної техніки для підрозділів ДСНС, цього року плануємо придбати ще 98 одиниць сучасної техніки, проводиться постійна робота з оновлення бойового одягу, апаратів захисту органів дихання тощо», - розповів Михайло Маюров.

За його словами, внаслідок пожеж та інших надзвичайних ситуацій економіка України щороку втрачає близько 5 мільярдів гривень, гинуть понад дві тисячі людей.

«Для того, щоб зменшити ці показники ми вивчали міжнародний досвід з цих питань та визначили три основні напрямки реформування системи ДСНС. Так, необхідно переглянути та створити принципово нову систему державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, удосконалити систему реагування на надзвичайні ситуації, зокрема збільшити кількість місцевих пожежних команд та створити добровільні пожежні формування, які також будуть залучатися для ліквідації різних надзвичайних подій, що значно скоротить час прибуття рятувальників до місця виникнення пожежі. Крім того, необхідно реформувати систему підрозділів та формувань ДСНС, які складатимуть сили районного, регіонального та державного рівнів, а також відповідно до реформи децентралізації влади реформувати органи управління та пожежно-рятувальні підрозділи», - зауважив Михайло Маюров.

IMG_2590.JPGIMG_2615.JPGIMG_2586.JPGIMG_2619.JPG

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
19 Жовтня17:16 Одеська область: рятувальники нагадали студентам правила безпеки життєдіяльності
19 Жовтня16:43 Львівська область: рятувальники вивчали способи гасіння пожеж і рятування людей у Львівському театрі ляльок
19 Жовтня16:32 Житомирська область: одразу у трьох районах області рятувальники провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Жовтня15:59 У Кропивницькому завершився обласний етап змагань кращих ланок газодимозахисної служби
19 Жовтня15:58 Хмельниччина: рятувальники навчали дошкільнят безпечній поведінці
19 Жовтня15:55 Київська область: рятувальники завітали в гості до школярів
19 Жовтня15:38 Рятувальники Донеччини взяли участь у Ярмарку професій
19 Жовтня15:37 Рятувальники та соціальні працівники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в опалювальний період
19 Жовтня15:32 Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні
19 Жовтня15:28 До пожежно-рятувальних підрозділів Миколаївщини на екскурсії завітали дітлахи
19 Жовтня15:27 Чернівці: працівники Служби порятунку провели інструктаж із підприємцями
19 Жовтня15:25 Рятувальники нагадали мешканцям приватного сектора Кіровоградщини правила безпеки восени
19 Жовтня15:24 Миколаївські рятувальники спілкувалися із старшокласниками про правила пожежної безпеки
19 Жовтня15:20 Миколаївська область: нагадали сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, правила пожежної безпеки в житлі
19 Жовтня15:19 Хмельниччина: рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на небезпечному підприємстві
Останні новини