ГоловнаОстанні новини3 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Українські рятувальники перейматимуть досвід польських колег у сфері реформування системи цивільного захисту (ВІДЕО)

Опубліковано: 03.10.2016, 16:02

3 жовтня розпочався п’ятиденний візит польської делегації до України з метою надання допомоги у реформуванні системи ДСНС. В склад польської делегації входять  регіональний Комендант Державної Пожежної Служби м. Любліна Гжегож Аліновські та заступник командира району Державної Пожежної Служби м. Санок Леслав Пенар.

Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту Михайло Маюров зустрівся з польськими колегами аби обговорити перспективи подальшої плідної співпраці в процесі реформування системи Державної служби з надзвичайних ситуацій.

“Наше головне завдання - розширити мережу місцевих пожежних команд та сформувати команди добровольців-вогнеборців, які б гарантували пожежну охорону на місцях. Саме тому нам вкрай важливий досвід та підтримка польських колег в реалізації всіх етапів, що визначені реформою”, - зазначив Михайло Маюров.

Під час зустрічі українські рятувальники поінформували представників делегації про основні кроки, що будуть реалізовуватися в процесі реформування системи ДСНС. Польські вогнеборці, в свою чергу, поділилися досвідом у формуванні пожежної охорони територій з урахуванням створення добровільних пожежних команд та здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки, а також презентували структуру законодавства Республіки Польща у сфері пожежної та рятувальної справи.

Також учасники обговорили питання обміну досвідом з польськими експертами щодо забезпечення пожежної охорони утворюваних на території України спроможних об'єднаних територіальних громад, отримання допомоги в організації діяльності добровільних пожежних команд і дружин, визначення першочергових кроків щодо внесення змін у законодавство України для реалізації заходів з децентралізації влади.

Польська делегація перебуватиме в Україні до 7 жовтня. За цей час зарубіжні колеги ознайомляться із роботою пожежних частин Києва та області, а також добровільної пожежної команди Борисполя, проведуть зустрічі із представниками територіальних громад Київщини, відвідають Зону відчуження.

2016-0088-001.jpg2016-0088-002.jpg2016-0088-007.jpg2016-0088-005.jpg

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
26 Квітня14:09 Чернігівська область: рятувальники проводять профілактично-роз’яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору
26 Квітня13:56 Полтавські рятувальники взяли участь у проведенні Дня цивільного захисту в навчальних закладах
26 Квітня13:51 м. Чернігів: рятувальники вшанували вогнеборців-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
26 Квітня13:11 м. Кропивницький: рятувальники провели для вихованців дитячого садка пізнавальну акцію
26 Квітня12:58 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
26 Квітня12:49 м. Кропивницький: в ефірі телепрограми «Ранкова кава» пенсіонер служби цивільного захисту, ліквідатор аварії на ЧАЕС Андрій Фоменко ділився спогадами
26 Квітня12:43 м. Кропивницький: рятувальники вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
26 Квітня12:13 м. Кривий Ріг: рятувальники прийняли участь у показових заняттях до Дня цивільного захисту
26 Квітня11:55 Волинська область: відбувся брифінг з питань дотримання громадянами заходів безпеки під час травневих свят
26 Квітня11:16 Одеська область: рятувальники провели показові навчання  на базі морського коледжу Чорноморська
26 Квітня11:15 Увага! Попередження про пориви вітру у Києві
26 Квітня10:52 Рятувальники Мобільного рятувального центру провели навчання в столичому метро
26 Квітня10:49 У Тернополі відбулося урочисте відкриття Чемпіонату ДСНС України з поліатлону
26 Квітня10:35 Представниця ДСНС взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Реалізація гендерної політики на сучасному етапі розвитку суспільства: стан, проблеми, перспективи"
26 Квітня10:25 Рятувальники Державного підприємства “Мобільний рятувальний центр ДСНС України” провели спільні пожежно-тактичні навчання з працівниками метрополітену
Останні новини