ГоловнаОстанні новини3 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Українські рятувальники перейматимуть досвід польських колег у сфері реформування системи цивільного захисту (ВІДЕО)

Опубліковано: 03.10.2016, 16:02

3 жовтня розпочався п’ятиденний візит польської делегації до України з метою надання допомоги у реформуванні системи ДСНС. В склад польської делегації входять  регіональний Комендант Державної Пожежної Служби м. Любліна Гжегож Аліновські та заступник командира району Державної Пожежної Служби м. Санок Леслав Пенар.

Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту Михайло Маюров зустрівся з польськими колегами аби обговорити перспективи подальшої плідної співпраці в процесі реформування системи Державної служби з надзвичайних ситуацій.

“Наше головне завдання - розширити мережу місцевих пожежних команд та сформувати команди добровольців-вогнеборців, які б гарантували пожежну охорону на місцях. Саме тому нам вкрай важливий досвід та підтримка польських колег в реалізації всіх етапів, що визначені реформою”, - зазначив Михайло Маюров.

Під час зустрічі українські рятувальники поінформували представників делегації про основні кроки, що будуть реалізовуватися в процесі реформування системи ДСНС. Польські вогнеборці, в свою чергу, поділилися досвідом у формуванні пожежної охорони територій з урахуванням створення добровільних пожежних команд та здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки, а також презентували структуру законодавства Республіки Польща у сфері пожежної та рятувальної справи.

Також учасники обговорили питання обміну досвідом з польськими експертами щодо забезпечення пожежної охорони утворюваних на території України спроможних об'єднаних територіальних громад, отримання допомоги в організації діяльності добровільних пожежних команд і дружин, визначення першочергових кроків щодо внесення змін у законодавство України для реалізації заходів з децентралізації влади.

Польська делегація перебуватиме в Україні до 7 жовтня. За цей час зарубіжні колеги ознайомляться із роботою пожежних частин Києва та області, а також добровільної пожежної команди Борисполя, проведуть зустрічі із представниками територіальних громад Київщини, відвідають Зону відчуження.

2016-0088-001.jpg2016-0088-002.jpg2016-0088-007.jpg2016-0088-005.jpg

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
19 Жовтня17:16 Одеська область: рятувальники нагадали студентам правила безпеки життєдіяльності
19 Жовтня16:43 Львівська область: рятувальники вивчали способи гасіння пожеж і рятування людей у Львівському театрі ляльок
19 Жовтня16:32 Житомирська область: одразу у трьох районах області рятувальники провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Жовтня15:59 У Кропивницькому завершився обласний етап змагань кращих ланок газодимозахисної служби
19 Жовтня15:58 Хмельниччина: рятувальники навчали дошкільнят безпечній поведінці
19 Жовтня15:55 Київська область: рятувальники завітали в гості до школярів
19 Жовтня15:38 Рятувальники Донеччини взяли участь у Ярмарку професій
19 Жовтня15:37 Рятувальники та соціальні працівники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в опалювальний період
19 Жовтня15:32 Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні
19 Жовтня15:28 До пожежно-рятувальних підрозділів Миколаївщини на екскурсії завітали дітлахи
19 Жовтня15:27 Чернівці: працівники Служби порятунку провели інструктаж із підприємцями
19 Жовтня15:25 Рятувальники нагадали мешканцям приватного сектора Кіровоградщини правила безпеки восени
19 Жовтня15:24 Миколаївські рятувальники спілкувалися із старшокласниками про правила пожежної безпеки
19 Жовтня15:20 Миколаївська область: нагадали сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, правила пожежної безпеки в житлі
19 Жовтня15:19 Хмельниччина: рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на небезпечному підприємстві
Останні новини