ГоловнаПро ДСНССтруктураПідприємства, установи, організації сфери управлінняДержавне підприємство “Мобільний рятувальний центр ДСНС України”
 Версія для друку

Державне підприємство “Мобільний рятувальний центр ДСНС України”

08711, смт Козин, Обухівського району Київської області,

учбовий центр ДСНС 

Телефон чергового: 223-39-66

Email: mrc.kyiv@mns.gov.ua   

Державне підприємство “Мобільний рятувальний центр ДСНС України” (далі – ДП МРЦ) було засновано наказом МНС України від 18.08.2005 № 149 на виконання міжнародних зобов’язань ДСНС України у галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, з метою удосконалення єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій, оперативного реагування на надзвичайні ситуації всіх рівнів, у тому числі спричинених можливими терористичними діями, надання гуманітарної допомоги постраждалому населенню, як на території України, так і за її межами.

 

 

Начальник Державного підприємства  “Мобільний рятувальний центр ДСНС України”

ЛАВРИНЕНКО Сергій Борисович


Народився 3.01.1959р. в м. Бердичів, Житомирської області. Проходив службу на різних посадах у Збройних силах України та ДСНС. 

Наказом МНС України від 8.12.2005р. призначений на посаду начальника Державного підприємства “Мобільний рятувальний центр ДСНС України”. Одружений, має двох дітей.

 

Дні прийому: другий та четвертий вівторок місяця. Години прийому: з 15.00 до 16.00.

Телефон: (044) 223-39-66;

 

Про Мобільний рятувальний центр

 

Мета діяльності

 

Можливості

 

Пошуково-рятувальний загін ДП МРЦ в 2014 році успішно пройшов атестацію в системі INSARAG як команда важкого класу, що означає:

 

    Твіт